قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
سرخط خبرها
خانه / روانشناسی / پنج چیز که باید در ار تباط با مردم از آنها محافظت کنید

پنج چیز که باید در ار تباط با مردم از آنها محافظت کنید

ما در یک دنیای شگفت انگیز زندگی می کنیم که درعین لطافت، غیر صمیمی است. بعضی موقت ها بهتر است که مانع سخن گفتن زبانت شوی و فقط به افرادی که با آنها صحبت می کنی، لبخند بزنی. تو نباید شبیه به جیمز باند عمل کنی بلکه باید برای بدست آوردن شادی و سعادت زرنگ باشی.

 

پنج چیز که باید در ار تباط با مردم از آنها محافظت کنید

از یک جهت کنجکاوی انسان ها سبب می شود که آنها به دنبال دانستن حقایق و راز های موجود در زندگی بیفتند. اما در جهت دیگر ممکن است انسان هایی که دارای شخصیتی بد و قلبی سیاه هستند از دانش و اطلاعاتشان برای نابودکردن دیگران استفاده کنند. اگر تو به صورت ذاتی پرحرف هستی، باید مواظب باشی که چه چیزی را باید گفت و چه چیزی را نباید گفت. من می توانم به تو قول دهم که بسیاری مشکلات خطرناک و چشم انداز بسیار بد، تو را تهدید می کند. مشکلات تو مال توست و بیان کردن این مشکلات و شکست ها با دیگران ایده بسیار بدی است. چون که ممکن است که تو نزد دوستانت تبدیل به یک انسان منفی گرا شوی. افراد شاد و مثبت اندیش معمولا علاقه ای به دانستن مشکلات دیگران و دخالت در آنها را ندارند، زیرا اصلا این امر با مزاجشان سازگار نیست. انسان های بد معمولا به غرق شدن و دانستن مشکلات و اشک هایت علاقه بسیاری دارند. آنها نیزمی توانند به نوبه خود از بدبختی های تو برعلیه خودت و خانواده ات استفاده کنند.

من می دانم که بار زندگی من بر دوش خودم است و اگر کسی علاقه شدید به زندگی شخصی من داشته باشد، من سعی می کنم که از سوالات آنها فرار کرده و از جوک برای این منظور استفاده کنم. شوخی و با کنایه صحبت کردن می تواند با حفظ ادب من را در کنترل شرایط در تعامل با افراد بد کمک کند. اینجا 5 چیز هست که تو اصلا نباید در موردش با دیگران بحث کنی.

1- رازهایت

معنی کلمه راز چیست؟

من فکر می کنم راز قسمتی از یک خبر است که یک حقیقت قطعی یا اطلاعاتی است که باید تعداد کمی از افراد از آن آگاه باشند. هر انسانی که در این کره خاکی زندگی می کند حداقل دارای یک راز است. من می دانم محافظت از راز، یک موضوع سخت و چالش برانگیز است. زیرا هرکسی توانایی مقاومت در مقابل وسوسه هایی که برای تقسیم اطلاعات با دیگران است را ندارد. من تلاش می کنم که فقط به مهربان ترین و نزدیک ترین افراد به خودم اجازه دهم که از راز های کوچک من اگاه شوند. من مطمئن هستم اعضای خانواده من مثل غریبه ها نیستند و با من بازی نمی کنند. من تلاش می کنم که اطلاعات ممنوع را از دیگران مخفی کنم. اگر بفهمم که بزرگترین رازهای شخصی من در اختیار تعداد زیادی از افراد و دشمنان من قرار گرفته است، من دارای خواب شب خوب نیستم.

2- زندگی خصوصی

زندگی شخصی ما بسیار با ارزش و مقدس است. من یک انسان خرافاتی نیستم. ولی اعتقاد دارم که قدرت احساس دیگر انسان ها می تواند بر زندگی شخصی من تاثیر بگذارد. هیچ کس دوست ندارد بخاطر علایق ، اقدامات و صحبت هایش محکوم شود.

در این روزها جوانان به صورت نا خودآگاه دیگران را به صحبت کردن در مورد زندگی خصوصیشان تحریک میکنند. آنها اطلاعات خصوصی، عکس ها و فیلم ها ی خود را در محیط های اجتماعی به اشتراک می گدارند. در فضاهای مجازی میلیون ها نفر از مردم فرصت این را دارند تا جزئیات زندگی شخصی یکدیگر را مشاهده کنند و از آنها را استفاده کنند.

شبکه های اجتماعی منبع عظیمی از دروغ ها و اطلاعات غلط است. از طرف دیگر دشمنانت می توانند از انها به منظور اهداف کثیفشان استفاده کنند. شاید آنها به تو و عزیزترین کسانت تهمت بزنند که این امر برای تو بسیار خطرناک است. هیچ نیازی به بستن یا پاک کردن اکانتت در شبکه ای اجتماعی نیست. فقط تلاش کن که تعداد کمتری عکس را در دسترس دیگران بگذاری حالا چه خوب باشند چه بد.

3- درآمدها

آیا تو دوست داری که دیگران در موردمیزان درآمد تو بپرسند و از آن آگاه شوند؟

من فکر می کنم جوابت نه باشد، این یک سوال بی معنی است. این سوال معمولا توسط کسانی بپرسیده می شوند که علاقه دارند مقدار درآمد دیگران را محاسبه کنند. اگر علاقه داری که درآمدی پایدار داشته باشی، سعی کن که کمتر آن را تبلیغ کنی.

مردم معمولا نمی توانند به حسادتتان چیره شوند و آن را کنترل کنند مخصوصا وقتی رفاه یک شخص دیگر را ببینند.

حسادت شدید می تواند سبب تاثیر منفی بر شانس تو شود. اگر تو پول داری باید یاد بگیری که با حسادت مردم مقابله کنی. هنر پولدارشدن تنها این نیست که توانایی بدست آوردن پول را داشته باشی بلکه شامل توانایی در پس انداز و جمع کردن پول و مخفی کردن درآمدت از بدخواهان جزو آن است. تلاش کن که به صورت طبیعی رفتار کنی و کمتر در مورد دارایی هایت صحبت کنی. این عمل مانند یک لایه عایق از تو در مقابل انرژی منفی افراد حسود عمل می کند.

4- قلبت

قلب انسان یک چیز ضعیف و شکننده است. بعضی وقت ها یک کلمه بی ارزش و یا یک عمل ساده می تواند باعث آسیب جدی به قلبت شود. تو باید بسیار در صحبت کردن با دیگران مراقب باشی. میل تو به گفتن آن چیزی که در درونت است می تواند از انرژی منفی تو را آزاد کند و به توکمک کند دوباره قدرت و آسودگی را بدست آوری. اما هر سکه ای دارای دو رو است. اما با این کار دشمنان تو می توانند ازتمام نقاط ضعف و بدبختی های تو آگاه شوند. امیدوارم درک کرده باشی که اصلا چیزی خوبی از این موضوع بدست نمی آید. بدون شک مخالفان تو می توانند یک فرصت طلایی برای پاشیدن نمک بر روی زخم های تو پیدا کنند و زندگی تو را از آن چیزی که هست سخت تر و بدتر کنند.

اگر تو علاقه داری که دردهایت را با دیگران تقسیم کنی. باید از این که طرف روبه رویت کاملا قابل اطمینان باشد و تو را درک کند مطمئن شوی. صفا و صمیمیت با دیگران به اطمینان و اعتماد نیاز دارد. وقتی که دلم می گیرد و نگرانی ها و اضطراب ها روی دلم سنگینی می کند، به عبادتگاه می روم و با خدایم خلوت می کنم. خدا تنها کسی است که زندگی من را نقد نمی کند و من را در آن محکوم نمی کند.

5- اهداف آینده

هر فرد در زندگی اش دارای برنامه ها و اهداف خاصی است. بسیاری از افراد خوش مشرب به اینکه برنامه های آینده شان را با دیگران (بدون اینکه شناختی از آنها داشته باشند) تقسیم کنند علاقه دارند.

برای چی به دیگران در مورد رویا هایت صحبت می کنی؟

بهتر است که تو اهدافت را بدست آوری بدون آن که آنها را تبلیغ کنی و با دیگران آنها را تقسیم کنی.

به صورت علمی ثابت شده است، افرادی که اهدافشان را با دیگران تقسیم می کنند شانس کمتری برای رسیدن به آن اهدافشان را دارند نسبت به کسانی که ترجیح می دهند اهدافشان را نزد خودشان نگه دارند. من اعتقاد دارم نیت های تو نباید به صورت عمومی شود بلکه باید شخصی باقی بماند.

زمانی که وظایفت را به خوبی انجام دهی تو فرصت این را خواهی داشت که دستاوردهایت را افزایش دهی. من میدانم که سرکوب کردن میل به اعلام برنامه های کاری بسیار سخت است اما بدان بسیار ارزشمند است. این امر به تو کمک می کند تا بر افکارت تمرکز کنی و همچنین برای تو انگیزه کافی برای رسیدن به اهدافت را به وجود می آورد.

ارتباط با دیگران چیز بسیار خوبی خواهد بود. اما مزایا و معایب خودش را دارد. متاسفانه تعداد زیادی از افراد وجود دارند که عقب راندن و چوب لای چرخ زندگی تو گذاشتن برای آنها رویا است. افراد زیرک تلاش می کنند که به دشمنانشان فرصت ضربه زدن ندهند. این افراد از گفتگوی صمیمی با کسانی که نمی شناسند و به آنها اطمینان ندارند پرهیز می کنند. امیدوارم که این توصیه ها تو را یک قدم به موفقیت نزدیک کرده باشند.

آیا تو زندگی خصوصیت را در پنهان می کنی؟؟

چه چیزهای دیگری را باید ما باید از دیگران مخفی کنیم؟؟

لطفا نظراتت را با ما تقسیم کن.

 

این مطلب توسط تیم مترجمین سایت توصیه ترجمه شده است و استفاده از آن فقط با ذکر منبع (Tosiye.ir) مجاز می باشد.

نقد و بررسی

User Rating: Be the first one !

درباره ی Alim

Alim
دانشجوی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار از نویسندگان سایت توصیه هستم و به طراحی سایت و برنامه نویسی علاقه دارم , امیدوارم مطالب مفیدی برای شما فراهم کنم.

مطلب پیشنهادی

مردهای مورد پسند خانم ها

مردهای مورد پسند خانم ها

بارها شنیده‌ایم که مردهای متاهل مردهای مجرد را نصیحت می‌کنند که رمز یک ازدواج موفق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.